
Algemene informatie
Deze opleiding is een module van onze niveau 4 opleiding welke ook te volgen als losse cursus. Met deze cursus vergroot u uw kennis op het gebied van elektrotechniek en besturingstechniiek
Doelgroep
Technici met enige ervaring op het gebied van elektrotechniek en besturingstechniek of de opleiding basis pneumatiek en besturingstechniek hebben afgerond
Cursusinformatie
Toelatingseisen:
Aantoonbare ervaring of een afgeronde opleiding basis hydrauliek/pneumatiek en besturingstechniek.
Studiemateriaal:
Lesmateriaal is in de cursusprijs inbegrepen.
Opleidingsduur:
20 dagdelen à 3 uur. Start in overleg: Vakopleiding Techniek hanteert flexibele instroom.
Bijzonderheden:
Deze opleiding wordt aangeboden binnen het mechatronica niveau 4 programma. Informeer naar de instroommogelijkheden bij Vakopleiding Techniek.
Diplomering:
De cursus kan aan het eind worden afgesloten met een examen en een Vakopleiding Techniek certificaat.
Vervolgopleiding:
…
De kosten voor deze avondopleiding bedragen € 2.200,-. Een deelnemend bedrijf van Vakopleiding Techniek kan tegen inlevering van een opleidingsvoucher een korting ontvangen van € 300,- op deze cursus.
Subsidie
Vraag bij uw opleidingsfonds na wat de subsidiemogelijkheden zijn voor het volgen van deze opleiding.
LET OP: Bij diverse opleidingsfondsen is vooraf goedkeuring vereist.
Aanmelden kan via het cursus inschrijfformulier. Voor verdere informatie kunt u contact met ons opnemen.